Vzdělávání


Změna jako příležitost

Plánujete změny ve firmě, nebo již ve vaší společnosti nastala nová skutečnost? Je pro vás důležité, aby se s ní lidé nejen naučili žít, ale i ztotožnili a posouvali se dále? Ať už jde o akvizici jinou firmou, nebo "jen" o změnu organizační struktury, existují možnosti, jak změnu zvládnout smysluplně a ku prospěchu všech zúčastněných.

V rámci diskuse a WS se společně zaměříme na konkrétní akce:

  • prostřednictvím kterých lze změny zvládat s větší lehkostí,
  • jak do změn zapojit jednotlivce i celé týmy,
  • jak využít změnu jako impulz k rozvoji.

2 hodiny přednášky s diskusí + 1/2denní workshop s nastavením konkrétních akcí a náměty, jak využít změnu.

Návazné aktivity: Celý akční a komunikační model kolem změn lze nastavit s naší podporou.

Otázky místo domněnek

V pracovním i osobním životě často dochází k nepochopení. Při komunikaci, zadávání úkolu, hledání cesty... Jedna z hlavních příčin je vytváření si domněnek na základě předchozích zkušeností nebo vlastního vnímání konkrétní situace. A přitom stačí tak "málo" - umět se chytře ptát a dobře naslouchat. Během přednášky vám představím několik reálných case studies. V rámci workshopu vás provedu světem otázek a naučím vás využít jejich kouzlo.

2 hodiny přednášky s diskusí + 1/2denní workshop s nastavením konkrétních akcí a návody, jak změnit návyky při práci s lidmi.

Dá se změřit změna?

Pokud pracujete ve firmě delší dobu, třeba 5 let, můžete říci, že ta firma, do které jste nastoupili, je stejná i po těch pěti letech? Jak se pozná, že tým, ve kterém pracujete, je "najednou" jiný? Může vlastně jakákoliv firma fungovat po celé své trvání stejně bez jakékoliv změny? Jak se změna dá změřit? Jde to vůbec? Část našeho setkání věnuji představení vlastního otestovaného modelu, o kterém samozřejmě budeme diskutovat.

2 hodiny přednášky s diskusí + 1/2denní workshop s konkrétním týmem a nastavením konkrétních akcí.

Návazné aktivity: Návrh vhodného řešení, jak informace získat, zpracování a vyhodnocení + další akce lze nastavit s naší podporou.

Vizualizace vize  

Workshop, kde si na svou vizi opravdu sáhnete.
Vizualizace osobní vize Co začít nový den, týden nebo měsíc s "vizí v novém"? Bilancujete, máte plnou hlavu nových plánů nebo nebo si to vše teprve potřebujete utřídit, poskládat a rozmyslet?

Vytvoříme vám prostor, abyste si dopřáli ten luxus = čas pro sebe, své myšlenky, plány, kreativitu a vytvořili si vlastní obraz toho kudy a kam se v nejbližší době vydat.

1/2 denní workshop až pro 10 účastníků 

Značkový GATO workshop © 

Baví mě můj talent

Dali jste si čas pro sebe a přemýšlíte, co dál? Zjistili jste, že je ve vás víc, než v práci využíváte? Chcete něco udělat, ale nevíte co?
Na všechny otázky můžete najít odpověď na našem workshopu.
Dokážete se zastavit a nabrat inspiraci a energii do vašeho profesního i soukromého života.
Žádný dril a "tlačení chytrostí".
Uvidíte pohledy jiných účastníků a získáte od nich a od nás inspiraci a zpětnou vazbu. 

1denní workshop až pro 20 účastníků 

Značkový GATO workshop © 

Kreativní den bez hranic

Víte, že... kreativita je propojování zdánlivě nepropojitelných věcí a inovace jsou aplikovaná kreativita? Všichni, kdo chtějí uspět, dnes s nadějí vzhlížejí k inovacím. Tenhle workshop vám dá znovu zažít, jaké to je popustit uzdu kreativitě.

Na co se můžete těšit?
Překvapení a srandu, týmovou dynamiku, barvy, papíry, nůžky, lepidla, látky, špejle, dráty, krabice... inspiraci, videa, tipy, knížky, ukázky., prostě prožitek v pohodové atmosféře.

1denní workshop až pro 30 účastníků

Značkový GATO workshop © 

Máte zájem?

GATO Consulting, s. r. o. | © 2022
Klapálkova 17, Praha 4, 149 00
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!