Reference


"Petru jsem několikrát potkal a přečetl si její knihu o koučování týmu. Při rozhovorech i při čtení mi na mysli opakovaně vyvstávala myšlenka, že Petra svým přístupem naplňuje představu o mojí ideální vedoucí. Vyznává svobodu a dává člověku možnost, aby poznal, co ho baví dělat, dělal to a rozvíjel se.
Přitom moje osobní zkušenost je taková, že většinou se v praxi i v životě bohužel soustředíme na to, co nám nejde a snažíme se v tom zlepšit, abychom nakonec byli průměrní."  

Ivan Burda

"Od Petry jsem se naučil, nebát se dělat věci jinak a přemýšlet vice o věcech i z jiných perspektiv a nehledat nutně tu nejkratší cestu ale tu nejlepší! Petra je moc fajn člověk, co ví co chce, občas je pravda trochu tvrdohlavá, ale kdo chce něco změnit a dělat věci jinak musí být trpělivý a tvrdohlavý :-)!
Libí se mi její kreativita a skvělá kombinace sedmičky s osmičkou ci snad osmičky se sedmičkou (modří již vědí :-))!!!

Martin

"Roman má velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, vzbuzuje důvěru, umí naslouchat. Vhodnou otázkou umí člověku nastavit "zrcadlo", více či méně příjemné...
V tomto okamžiku se stává nestranným pozorovatelem a je pouze na Vás, zda máte odvahu a chuť s tímto "obrazem" pracovat. Pokud ano, máte reálnou šanci se posouvat dál. Radu poskytne, pokud o ni stojíte a nevíte si sami rady, ale je to hlavně ve Vašich rukou - a to je dobře, protože je to Váš život :)." 

Zdenka

"Petra je neuvěřitelně energická a je to cítit, jen když vstoupí do dveří. Na druhou stranu věci řeší v klidu a konstruktivně, přiznává práva na chybu a celkově je lidská. Nebere lidi jenom jako pracovní sílu, ale snaží se s nimi být v kontaktu, vidět, co jsou jejich silné stránky, co umí, co je baví a to využít ke spokojenosti lidí a zaměstnavatele. Protože výkon je vždy vyšší, když vás baví to, co děláte. Petra dává věcem smysl a vždy se po smyslu věcí ptá."

Tereza

ČSOB

"Spolupráce s Petrou mi umožnila lépe poznat sama sebe, lépe uplatnit svůj potenciál a naučit se pracovat s oblastmi, kde vnímám své slabiny. I ty slabiny jsem objevila vlastně během mentoringu:-). Jako každý jsem o sobě měla určitou představu, vnímala jsem své limity a tak trochu "ustrnula". Během schůzek mi Petra pomohla zjistit, že leckteré mnou vnímané limity lze využít naopak jako výhodu - ať už proto, že jako bariéru je vnímám jen já sama, či proto, že se naučím je lépe zvládat a posunout se dál. Spolupráce s Petrou je důkazem, že i u pohodového rozhovoru u kávy se lze posouvat dál a pracovat na cestě k cíli. Hodiny koučingu u mě probíhají nenásilnou formou, zdánlivě se opravdu sejdeme u kávy a probereme novinky, ale po lekci odcházím vyčerpaná a zároveň nabitá, s mnoha náměty k zamyšlení. Petra lekce skvěle přizpůsobila mým potřebám (byť jsem je nedokázala sama ani definovat) a je pro mě velmi inspirativním člověkem s velkým rozhledem a zkušenostmi."

Simona

Tchibo

"Roman vždy na naše setkání přijde plný energie a s dobrou náladou. Dokáže maximálně využít čas určený k našemu setkání. Během našeho setkání dává různé pohledy na řešenou záležitost. Jde tvrdě za splněním cíle. Romana doporučuji všem, komu vyhovuje energický způsob práce, chce něco změnit nebo chce sebe či svůj tým rozhýbat."  

vedoucí oddělení

VZP

"No, já se vždycky těšil na prvním místě na tvůj úsměv a tvoji lidskost. Obdivuji tvou vytrvalost v polidšťování korporací a na prvním místě schopnost vidět lidi za číslama. Možná je to pro někoho samozřejmé, ale já nemám ve svém profesním životě moc lidí s takovou integritou (= co říkáš i děláš) a spolehlivostí tak, jak to máš ty. Pracovat s tebou, Petro, je pro mě prostě radost, kterou bych přál zažít každému."  

Tomáš Hajzler

Peoplecomm.cz

GATO Consulting, s. r. o. | © 2022
Klapálkova 17, Praha 4, 149 00
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!