Seznamte se s lidmi, kteří tvoří náš tým a spolupracujeme s nimi na projektech


Petra Prošková, CEO a jednatelka...

inspirátorka, zaměřená na rozvoj lidí a týmů, lektorka, koučka, mentorka, energizátorka a nadšenec pro objevování nového.

Mám více než 20 let zkušeností s vedením malých, středních i velkých týmů. Vedle mé manažerské praxe jsem i lektorkou. V posledních 6 letech jsem se věnovala posouvání managementu směrem k 21. století se zaměřením na svobodné pracovní principy a jejich praktické uplatňování v korporaci. Dnes mám v ruce praktické zkušenosti potvrzené reálnými výsledky. V rámci mentoringu/koučinku, intenzivních kurzů, workshopů a programů, na jejichž tvorbě se podílím, a které vedu využívám řadu kreativních přístupů a technik, hojně pracuji s vizualizací, to je moje specialita.  Mými dlouhodobými tématy jsou týmová diverzita a dynamika, podpora společensky znevýhodněných lidí a otevření trhu práce této cílové skupině. Jsem spoluautorkou knihy – Koučování týmu  – Jak my to vedeme (Grada 2014)

 

Roman Eichler - spolupracovník…a rozhýbávač, lektor, kouč, mentor.

Moje Motto: „Děláš práci, která tě nebaví? Tak to změň!“

Slovo „nejde“ nemám ve slovníku. Pomáhám lidem najít cestu k jejich poslání. Mám přes 13 let zkušeností s prací s lidmi a pro lidi. V praxi jsem zažil širokou škálu stylů a situací od direktivy až po principy svobodných firem. Mám klienty napříč finančním sektorem i mimo něj.

 

Miriam ZÁBRŽENSKÁ – mentorka, koučka a trenérka,

energická žena s velkou dávkou empatie a zároveň tahem na branku.

Mám více naž 20letou praxi v oblasti lidských zdrojů, rozvoje zaměstnaneckých vztahů a stovky odkoučovaných a odmentorovaných hodin. Věřím, že i mé dlouhodobé zkušenosti z poradenství pro osobní a profesní rozvoj, lektorské činnosti a vedení projektů jsou zárukou kvalitně odvedené práce. 
Spolupracuji s firemním i neziskovým sektorem, oba světy propojuji a získané zkušenosti využívám obousměrně pro svou práci a ku prospěchu svých klientů.  V současné  době také aktivně působím v O2 jako ombudsmanka pro zaměstnance a v projektu Srdcerváči (NFOZP). 

V práci mentora a kouče, se zaměřuji především na time management, prezentační dovednosti, stress management a mindfulness, emoční inteligenci, efektivní týmovou a mezigenerační spolupráci.  V letošním roce jsem úspěšně absolvovala mediační výcvik.
 

Tomáš Strouhal - finančák, projekťák, hudebník a hokejista

„Není nic horšího, než chodit do práce, která tě nebaví…“

Dlouhodobě se věnuji projektovému řízení, včetně projektů evropských, kde mě vždy nejvíce bavila nepředvídatelnost, díky které jsem musel řešit širokou škálu nástrah. Moje zkušenosti jsem nabyl v soukromém i veřejném sektoru, kde jsem se staral o systémové projekty v řádech desítek milionů Kč. Vždy mě velmi přitahovala práce „s čísly“, což jsem zužitkoval i při studiu Vysoké školy ekonomické v Praze. Jaká je moje přidaná hodnota? Především pečlivá finanční příprava, následný dozor při realizaci projektů a praktický pohled do projektového řízení.

… vedle práce tvořím muziku pro svoji hudební skupinu WE2 a přebytečnou energii vypouštím při ledním hokeji.
 

Miroslava Čechová - genderová expertka, která dělá, v co věří.

„Všichni lidé mají mít v životě stejné příležitosti, a je jedno, jakého jsou pohlaví, věku, etnicit…, protože je to jeden z předpokladů, jak bez předsudků mohou naplno využít svůj potenciál a dělat svobodná rozhodnutí.“

Mým tématem jsou rovné příležitosti. Už výběr studijního oboru, sociologie s genderovou specializací, byl jasná volba. Prosazování genderové rovnosti ve státní správě, v businessu i neziskovém sektoru pak další přirozený krok. Moje pracovní portfolio mi dává dostatečný prostor pro realizaci toho, v co věřím – v neziskovce Czechitas pomáhám bourat stereotypy a otvírat ženám dveře do IT a ve firmě GATO spolupracuji na dvou projektech: Spolu rosteme a Diversity Accelerator.

Svůj volný čas věnuji kolegům a kolegyním, protože věřím a vidím, že obsah má smysl, dopady projektů jsou společensky velmi prospěšné a také proto, že nejen dávám, ale také se učím. 

 

 

 

 

 

< Zpět

zpět